O nas

Kadrovska zasedba

Priimek Ime Strokovni naziv
Berk Jože profesor matematike in fizike
Bevc Alja profesorica razrednega pouka
Braček Tatjana predmetna učiteljica športne vzgoje
Brešan Tanja učiteljica razrednega pouka
Breznik Lea diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok
Cvirn Nika profesorica angleščine
Čede Jani predmetni učitelj matematike in fizike
Farčnik Urška diplomirana anglistka in francistka
Flis Marta učiteljica razrednega pouka
Galič Petra profesorica slovenščine
Heiligstein Darja učiteljica razrednega pouka
Hrastnik Mateja profesorica slovenščine in zgodovine
Hrastnik Koštomaj Karmen predmetna učiteljica angleščine in slovenščine
Iršič Eva profesorica matematike
Jakop Patricija profesorica glasbene pedagogike
Jelen Lilijana profesorica likovne umetnosti
Jeran Darja profesorica razrednega pouka
Kalar Uroš profesor športne vzgoje; fizike in tehnične vzgoje
Klarer Magdalena diplomirani slikar in kostumograf
Kmecl Maja profesorica razrednega pouka
Kovačič Lidija profesorica razrednega pouka
Kožel Olga profesorica slovenščine
Mesojedec Simona profesorica razrednega pouka
Mikic Šega Lidija diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok
Milovac Petar predmetni učitelj telesne vzgoje
Oset Peter profesor razrednega pouka
Pančur Gregor profesor fizike in tehnične vzgoje
Podbregar Romana predmetna učiteljica zgodovine in geografije
Podgoršek Sanja profesorica razrednega pouka
Rojc Tanja profesorica razrednega pouka
Skrbinek Tjaša profesor geografije in zgodovine
Šarman Sandi predmetna učiteljica biologije; kemije in gospodinjstva
Škorjanc Gril Andreja profesorica pedagogike in matematike
Škrabe Tina profesorica razrednega pouka
Šteger Milica predmetna učiteljiva tehnične vzgoje in fizike
Štih Boštjan profesor biologije in kemije
Turk Mateja profesorica nemščine in geografije
Turnšek Simona profesorica razrednega pouka
Ulaga Lidija profesorica razrednega pouka
Voršič Lidija profesorica razrednega pouka
Zorko Maruša profesorica pedagogike in angleščine
Žgajner Tea profesorica razrednega pouka
Župnek Jerneja profesorica razrednega pouka

Zunanji strokovni sodelavci

OŠ Glazija, Celje

KRALJ Mojca, prof. defektologije, ROŠKAR Anita, specialni pedagog, KREUTZ Mojca, specialni pedagog – (logo in surdo), JOŠT Barbara, prof. defektologije – (logo in surdo), TIRŠEK Tjaša, socialna pedagoginja.

 

Center za sluh in govor, Ljubljana

KOŠTOMAJ Nadja, surdopedagoginja, ŠTURBEJ Nadja, surdopedagoginja.

Tehnični delavci

Uroš STILIN (poslovni sekretar), Nina OCEPEK (računovodkinja), Kristina VEDEČNIK (vrtnarka), Simon ANTLEJ (hišnik), Benjamin POLAJŽER (kuhar), Jernej GRAČNER (kuhar), Marjanca CVETKO (kuharica), Nevenka RAVNIČAN (kuharica), Vida KOS (čistilka), Marina PETEK (čistilka), Zdenka KUGLER (čistilka), Metka GORENC (čistilka), Marica ŽEKŠ (čistilka), Mateja SKALE (čistilka).