O nas

Kadrovska zasedba

BERK Jože Profesor matematike in fizike, svetnik
BRAČEK Tatjana Predmetna učiteljica telesne vzgoje, svetovalka
BREŠAN Tanja Predmetna učiteljica razrednega pouka, svetovalka
BREZNIK Lea Diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok, svetovalka
ČEDE Jani Predmetni učitelj matematike in fizike, mentor
FARČNIK Urška Diplomirana anglistka in francistka, mentorica
FLIS Marta Učiteljica razrednega pouka, svetovalka
GALIČ Petra Profesorica slovenščine, svetovalka
HEILIGSTEIN Darja Predmetna učiteljica razrednega pouka, svetovalka
HRASTNIK KOŠTOMAJ Karmen Predmetna učit. angleščine in slovenščine, svetovalka
HRASTNIK Mateja Profesorica slovenskega jezika in zgodovine, svetovalka
IRŠIČ Eva Profesorica matematike, bibliotekar
JAKOP Patricija Profesorica glasbene pedagogike
JELEN Lilijana Profesorica likovne umetnosti, svetovalka
JERAN Darja Profesorica razrednega pouka, svetovalka
KALAR Uroš Profesor športne vzgoje, fizike in tehnične vzgoje, mentor
KLARER Magdalena Diplomirana slikarka in kostumografinja, mentorica
KMECL Maja Profesorica razrednega pouka, svetovalka
KOVAČIČ Lidija Profesorica razrednega pouka, svetovalka
KOŽEL Olga Profesorica slovenskega jezika, svetovalka
MESOJEDEC Simona Profesorica razrednega pouka, mentorica
MIKIC ŠEGA Lidija Diplomirana vzgojiteljica predšolskih otrok, svetovalka
MILOVAC Petar Predmetni učitelj telesne vzgoje
OSET Peter Profesor razrednega pouka, mentor
PANČUR Gregor Profesor fizike in tehnične vzgoje, mentor
PODBREGAR Romana Predm. učiteljica zgodovine in geografije, svetovalka
ROJC Tanja Profesorica razrednega pouka, svetovalka
PODGORŠEK Sanja Profesorica razrednega pouka, mentorica
ŠARMAN Sandi Profesor zgodovine in geografije, svetnik
ŠKORJANC GRIL Andreja Predm. učiteljica kemije, biologije in gospodinjstva, svetovalka
ŠKRABE Tina Profesorica matematike in pedagogike, svetovalka
ŠTEGER Milica Predmetna učiteljica fizike in tehnične vzgoje, svetovalka
ŠTIH Boštjan Profesor biologije in kemije, svetnik
TURK Mateja Profesorica nemščine in geografije, svetovalka
ULAGA Lidija Profesorica razrednega pouka, svetovalka
VORŠIČ Lidija Profesorica razrednega pouka, svetovalka
ZORKO Maruša Profesorica razrednega pouka, mentorica
ŽGAJNER Tea Profesorica angleščine in pedagogike, mentorica

Zunanji strokovni sodelavci

OŠ Glazija, Celje

KRALJ Mojca, prof. defektologije, ROŠKAR Anita, specialni pedagog, KREUTZ Mojca, specialni pedagog – (logo in surdo), JOŠT Barbara, prof. defektologije – (logo in surdo), TIRŠEK Tjaša, socialna pedagoginja.

 

Center za sluh in govor, Ljubljana

KOŠTOMAJ Nadja, surdopedagoginja, ŠTURBEJ Nadja, surdopedagoginja.

Tehnični delavci

Uroš STILIN (poslovni sekretar), Nina OCEPEK (računovodkinja), Kristina VEDEČNIK (vrtnarka), Simon ANTLEJ (hišnik), Benjamin POLAJŽER (kuhar), Jernej GRAČNER (kuhar), Marjanca CVETKO (kuharica), Nevenka RAVNIČAN (kuharica), Vida KOS (čistilka), Marina PETEK (čistilka), Zdenka KUGLER (čistilka), Metka GORENC (čistilka), Marica ŽEKŠ (čistilka), Mateja SKALE (čistilka).